Oblíbené

Martin Páv: Češi v institucích EU

Přednáška

Martin Páv: Češi v institucích EU

by GalerieG18

29. Listopadu
16:00
Galerie G18, Štefánikova 5670, Zlín (přízemí budovy FHS)
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Martin Páv: Češi v institucích EU

Srdečně vás zveme na přednášku Martina Páva s názvem Češi v institucích Evropské unie. V úterý 29. listopadu v 16:00 hodin proběhne v galerii G18 v přízemí budovy FHS (U18, Štefánikova 5670) přednáška s odborníkem na projekty vnější spolupráce EU z Evropské komise. Martin Páv pohovoří nejen o příležitostech mezinárodních stáží v institucích Evropské unie, ale i o možnostech zapojení do vyhlášených projektů Evropské unie a následné kariéře v EU institucích.

V úterý 29. listopadu v 16:00 jsme pro vás ve spolupráci s Centrem kreativních průmyslů a podnikání UPPER připravili přednášku s odborníkem na projekty vnější spolupráce EU z Evropské komise Martinem Pávem.

Češi v institucích Evropské unie
Martin Páv pohovoří nejen o příležitostech mezinárodních stáží v institucích Evropské unie, ale i o možnostech zapojení do vyhlášených projektů Evropské unie a následné kariéře v EU institucích.

O Martinu Pávovi
Martin Páv vystudoval inženýra na Université Libre de Bruxelles. V roce 1991 nastoupil do Evropské komise, kde měl na starosti reformy veřejných financí a bankovního sektoru v Československu v rámci programu Phare.
Mezi jeho náplň práce také patřilo poskytování školení v ústředí Komise v Bruselu a v delegacích EU ve třetích zemích. Poté čtyři roky pracoval v oblasti strategických hodnocení spolupráce EU s partnerskými zeměmi v rámci generálního ředitelství pro mezinárodní spolupráci a rozvoj. V současné době působí jako nezávislý konzultant pro společnosti účastnící se výběrových řízení a realizace projektů na podporu partnerských zemí a financovaných z fondů Evropské komise. Zobrazovat míň

Mohlo by Vás zajímat

Cestobraní 2024 2. 3. Kino Hvězda Uherské Hradiště Zobrazit
Inovativní školy ve Zlíně 7. 3. Kavárna Baťova institutu 14|15 Zobrazit
Top