Oblíbené

Martin Páv: Češi v institucích EU

Přednáška

Martin Páv: Češi v institucích EU

by GalerieG18

29. Listopadu
16:00
Galerie G18, Štefánikova 5670, Zlín (přízemí budovy FHS)
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Martin Páv: Češi v institucích EU

Srdečně vás zveme na přednášku Martina Páva s názvem Češi v institucích Evropské unie. V úterý 29. listopadu v 16:00 hodin proběhne v galerii G18 v přízemí budovy FHS (U18, Štefánikova 5670) přednáška s odborníkem na projekty vnější spolupráce EU z Evropské komise. Martin Páv pohovoří nejen o příležitostech mezinárodních stáží v institucích Evropské unie, ale i o možnostech zapojení do vyhlášených projektů Evropské unie a následné kariéře v EU institucích.

V úterý 29. listopadu v 16:00 jsme pro vás ve spolupráci s Centrem kreativních průmyslů a podnikání UPPER připravili přednášku s odborníkem na projekty vnější spolupráce EU z Evropské komise Martinem Pávem.

Češi v institucích Evropské unie
Martin Páv pohovoří nejen o příležitostech mezinárodních stáží v institucích Evropské unie, ale i o možnostech zapojení do vyhlášených projektů Evropské unie a následné kariéře v EU institucích.

O Martinu Pávovi
Martin Páv vystudoval inženýra na Université Libre de Bruxelles. V roce 1991 nastoupil do Evropské komise, kde měl na starosti reformy veřejných financí a bankovního sektoru v Československu v rámci programu Phare.
Mezi jeho náplň práce také patřilo poskytování školení v ústředí Komise v Bruselu a v delegacích EU ve třetích zemích. Poté čtyři roky pracoval v oblasti strategických hodnocení spolupráce EU s partnerskými zeměmi v rámci generálního ředitelství pro mezinárodní spolupráci a rozvoj. V současné době působí jako nezávislý konzultant pro společnosti účastnící se výběrových řízení a realizace projektů na podporu partnerských zemí a financovaných z fondů Evropské komise. Zobrazovat míň

Mohlo by Vás zajímat

Aztékové 22. 2. Nová Akropolis, T. G. Masaryka 1281 (budova MSI), Zlín Zobrazit
Otázky školní zralosti 24. 2. Waldorfská základní škola Jasan, Želechovice nad Dřevnicí Zobrazit
Top