Oblíbené

Máme se bát AI? (beseda)

Přednáška

Máme se bát AI? (beseda)

by Živý Zlín

5. Března
17:00
Kolektivní dům

Máme se bát AI? (beseda)

Zhlédněte jako první unikátní výstavu Baťa: 130 let poté a nahlédněte do problematiky umělé inteligence, která postupně proniká do každodenního života. Na besedě s názvem Máme se bát AI? promluví odborníci především o etických aspektech rozvoje umělé inteligence, ale také o použití moderních technologií v současném umění a nahlédnete i do zákulisí vzniku samotné výstavy. Beseda se uskuteční 5. března v Kolektivním domě a začíná v 17 hodin. Výstava bude otevřena od 16 hodin.

 Hosté:

  • Martin Gazda (IS Produkce)
  • Jiří Madzia (autor projektu Baťa: Náš závod je závodem dělníků)
  • Lukáš Rezek (advokátní kancelář Petráš Rezek)
  • Martina Poliaková (expertka na AI z Českého rozhlasu)

Moderuje Markéta Janíková z Českého rozhlasu Zlín.

Unikátní výstava Baťa: 130 let poté ke 130. výročí založení firmy Baťa a 100. výročí filmové tvorby ve Zlíně představuje vybrané černobílé snímky z originálního baťovského fotoalba z roku 1919 za pomocí umělé inteligence v barvě a v pohybu. Nové technologie vrací zašlým místům a dávným okamžikům život a uvádí nás v úžas. Na pozadí minulosti právě otevíráme bránu do budoucnosti. Pojďte dál! Výstava bude k vidění od 5. března do 14. dubna v Kolektivním domě. Celý doprovodný program zde.

Vstupenky zakoupíte zde a také na místě v den konání akce. Vstupné na výstavu a besedu činí dohromady 160 Kč, snížené 100 Kč (děti do 14 let a senioři se musí prokázat průkazkou).

Upozorňujeme, že kapacita je omezena, proto doporučujeme si zakoupit vstupenky s předstihem zde.

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2024 18. 4. Kolektivní dům Zobrazit
Top