Oblíbené

LIBOR STAVJANIK – NALEZENCI

Výstava

LIBOR STAVJANIK – NALEZENCI

by GOOZ

29. Května - 4. Září
16:00
Konkrétní data konání
OPTIKA ZLÍN Zdeněk Mezírka TŘÍDA TOMÁŠE BAŤI 751
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

LIBOR STAVJANIK – NALEZENCI

Libor Stavjaník / 1965 ve Zlíně̌ / Tato výstava nemá vyhraněný koncept: Autor; "Nepovažuji se za konceptuálního tvůrce. Fotím, co mě zaujme v mé blízkosti. Někdy je to věc, jindy prostor. Baví mě vyhledávat věci, které již k ničemu neslouží, prostory, které nikdo neobývá. Jindy si naopak věci samy hledají ke mně cestu. Věci-nalezence občas decentně stylizuji, nebo jim hledám nové prostředí. Výstavu doplňují objekty focené pro srovnání či měřítko." Libor Stavjaník fotí kromě reklamní fotografie portréty výtvarníků (A. a K. Kovalovi), básníků (J. Veselý, F. Listopad) a moravskou architekturu (stavby F. L. Gahury) Jeho fotografie najdeme v publikaci Barbory Vackové, Kláry Eliášové a Jitky Ressové: Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury.

Libor Stavjaník / 1965 ve Zlíně̌ /

Tato výstava nemá vyhraněný koncept: Autor; "Nepovažuji se za konceptuálního tvůrce. Fotím, co mě zaujme v mé blízkosti. Někdy je to věc, jindy prostor. Baví mě vyhledávat věci, které již k ničemu neslouží, prostory, které nikdo neobývá. Jindy si naopak věci samy hledají ke mně cestu. Věci-nalezence občas decentně stylizuji, nebo jim hledám nové prostředí. Výstavu doplňují objekty focené pro srovnání či měřítko."

Libor Stavjaník fotí kromě reklamní fotografie portréty výtvarníků (A. a K. Kovalovi), básníků (J. Veselý, F. Listopad) a moravskou architekturu (stavby F. L. Gahury)
Jeho fotografie najdeme v publikaci Barbory Vackové, Kláry Eliášové a Jitky Ressové: Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury.

Výstavu pro GꝎZ připravil kurátor Leoš Lang

https://www.facebook.com/lee.lang.779                   https://www.instagram.com/leoslangzlin/

Galerie

for LIBOR STAVJANIK – NALEZENCI

Konkrétní data konání

29. Května 09:00
4. Září 16:00

Mohlo by Vás zajímat

Nová stálá expozice v Památníku T. Bati 31. 12. Památník Tomáše Bati ve Zlíně Zobrazit
PAJTÁŠI 20. 3. Kvítková 4122, Zlín Zobrazit
Top