Oblíbené

KONCERT PRUNE & CHRIS BEACH (SWE) V TOVÁRNĚ!

Koncert

KONCERT PRUNE & CHRIS BEACH (SWE) V TOVÁRNĚ!

by Kavarna Tovarna

16. Března
18:30
Kavárna Továrna
Vstupné
dobrovolné
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

KONCERT PRUNE & CHRIS BEACH (SWE) V TOVÁRNĚ!

Zveme Vás na další výjímečný březnový koncert v řadě. V hlavní roli se Vám představí hvězdné duo – zpěvačka Prune s písničkářem a miniinstrumentalistou Chrisem Beachem, který k nám doletí až ze Švédska. Společně vytváří hudebně pestrý společný set ve kterém se střídá čeština, angličtina a švédština, pomalejší písně s rytmickými. Hrají v obsazení el. kytara, basa, klávesy a trubka. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ ✨Pro rezervace volejte +420 608 564 619📞
PRUNE (Lucie Krpalová) vydala svou debutovou desku Kruhy pod producentským dohledem Martina E. Kyšperského (Květy). Její jemné melancholické písničky si zachovávají přirozenost, skromnost a naději. Dělá jí radost hudební spolupráce se svou hudební kamarádkou písničkářkou Martinou Trchovou. Svým vokálem přispěla na desky projektů Zapomělsem a Archívny chlapec. Momentálně zpracovává anglický materiál na druhou desku, na které se aranžérsky podílí švédský hudebník Christoffer Strandh a pod rukama se jí shromažďují nové písně v češtině.
Chris beach, písničkář a multiinstrumentalista ze Švédska, zahraje své autorské písně o stromech a lidech v rodné švédštině. Christoffer Strandh vystupuje v Česku solově jako chris beach, ale za sebou už má spolupráci a hostování s řadou umělců, mezi nimi např. Beata Bocek, Květy, Lenka Dusilová, Cermaque, Mosskin, Šarivary a Prune.

Galerie

for KONCERT PRUNE & CHRIS BEACH (SWE) V TOVÁRNĚ!

Mohlo by Vás zajímat

KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Rapsodie v modrém / West Side Story 15. 6. Kongresové centrum Zlín Zobrazit
Top