Oblíbené

Koncert Ewy Farne na 63.Zlín Film Festivalu

Koncert

Koncert Ewy Farne na 63.Zlín Film Festivalu

by Katerina Martykanova

1. Června
19:00
Gahurův prospekt, letní kino
Vstupné
490 Kč v předprodeji, 690 na místě
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Koncert Ewy Farne na 63.Zlín Film Festivalu

Ve čtvrtek 1. června 2023 se v rámci 63. Zlín Film Festivalu uskuteční ve Zlíně koncert jedné z nejúspěšnějších zpěvaček u nás i v Polsku, stříbrné České slavice 2022 - Ewy Farne. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji.

Oblíbená polsko – česká zpěvačka Ewa Farna přiveze do Zlína největší hity své pěvecké kariéry a fanoušci se tak mohou těšit na koncert s kapelou a tanečníky, kteří Ewu doprovázejí i pěvecky. Zaznípísně z poslední desky UMAMI, ale i starší singly jako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Leporelo a další.

Koncert v rámci Zlín Film Festivalu se uskuteční 1. června 2023 od 19. hodiny na Gahurově prospektu, na prostranství festivalového letního kina. Vstupenky jsou již nyní k dispozici na webu festivalu. Cena v předprodeji je 490 Kč, na místě budou vstupenky k dispozici za 690 Kč.

Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka, producentka a autorka. Dnes patří mezi vůbec nejúspěšnější zpěvačky u nás a v Polsku, kde debutovala rok po svém českém startu. Vydala 5 českých a 6 polských řadových desek, dvě "Best Of" kompilace, a dokonce pár živých záznamů ať už akusticky nebo se symfonickým orchestrem.  V roce 2021 oslavila 15 let na hudební scéně vydáním desky UMAMI, které díky snoubení společenských témat a moderního zvuku je recenzenty označováno jako popový manifest nastupující generace.

Mohlo by Vás zajímat

JANA VÉBROVÁ | sólový koncert 12. 4. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
KONCERT KAPELY TOKYO 28. 2. Kavárna Továrna Zobrazit
JOE COCKER FOREVER v Zelenáčově Šopě 13.4.2024 13. 4. Zelenáčova Šopa, Zlín Zobrazit
Top