Oblíbené

KONCERT BRITSKÉ LEGENDY – EARL OKIN

Koncert

KONCERT BRITSKÉ LEGENDY – EARL OKIN

by Kavarna Tovarna

4. Listopadu
18:00
Kavárna Továrna
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

KONCERT BRITSKÉ LEGENDY – EARL OKIN

Zveme Vás na koncert, který v Česku nemá obdoby a bude to skutečný hudební zážitek! Přijede k nám britská legenda, bavič, skladatel, jazzový zpěvák, kytarista bossa novy, pianista, vypravěč, komik, gentleman, trumpetista, stylová ikona, hudební génius, sexsymbol a nejnešťastnější muž v popu, EARL OKIN.

V roce 1979 dokonce spolupracoval s Paul McCartney a Wings, což ho přimělo věnovat se své hudební kariéře na plný úvazek. V této době Earl také začal vystupovat na mnoha britských a mezinárodních jazzových festivalech, kde předvedl své dovednosti jako dokonalý pianista a kytarista bossa-novy, stejně tak vystupoval na jevištích jako skvělý vypravěč a humorista.
Během osmdesátých let se Earl stal oblíbencem v alternativní komedii. Odehrál několik newyorských koncertů, a to jak v jazzových klubech, tak i v prestižním komediálním klubu Caroline’s na Broadwayi. Vystupoval také na většině významných míst v Londýně, včetně Royal Albert Hall, Royal Festival Hall, The Palladium a Wembley Arena.
Více než padesát let od začátku své kariéry Earl Okin pokračuje jako skladatel, zpěvák a hudebník, vystupuje na akcích bossa-nova v Brazílii a také cestuje po celém světě se svou jedinečnou one-man show pro vděčné publikum všech věkových kategorií a národností.

Galerie

for KONCERT BRITSKÉ LEGENDY – EARL OKIN

Mohlo by Vás zajímat

NO NAME – Koncert pro Kapku naděje 2. 6. Náměstí Míru Zlín Zobrazit
KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
ASHENA | koncert 29. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Top