Oblíbené

KAREL FLEISCHLINGER | koncert s přednáškou

Koncert

KAREL FLEISCHLINGER | koncert s přednáškou

by Velkokavarna GULLIVER

25. Února
19:00
Velkokavárna GULLIVER
Vstupné
Dospělí 120 Kč / žáci ZUŠ 60 Kč + doprovod 60 Kč
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

KAREL FLEISCHLINGER | koncert s přednáškou

Karel Fleischlinger je přední český kytarista a pedagog, uznávaný specialista na interpretaci kytarové hudby 19. století a hráč na historické drnkací nástroje období renesance a baroka.
Ve zlínské Velkokavárně Gulliver zahraje koncert na historické drnkací nástroje, ve kterém představí hudbu ze světového repertoáru období renesance a baroka.
Jako bonus ke koncertu jsme pro širokou veřejnost připravili poutavou přednášku Karla Fleischlingera o historii dovezených nástrojů, jejich stavbě, technice hry a mnoho dalšího. Jmenovitě se bude jednat o renesanční a barokní kytary, loutny, arciloutnu, vihuelu a teorbu. Samotné přednášce bude navíc předcházet exkluzivní společný interpretační kurz, ve kterém žáci kytarových tříd základních uměleckých škol budou moci zahrát svoje skladby
a mohou tak dostat cenné rady od výrazné hudební a pedagogické osobnosti, jakou je právě Karel Fleischlinger. Ve společné kytarové lekci si v přátelské atmosféře odnesou
žáci poznatky nejen ze svojí hry, ale také ze hry svých spolužáků a dozvědí se jak hrát lépe či jak rozvíjet efektivně svůj hudební talent.

Mohlo by Vás zajímat

II. absolventský koncert 30. 4. Zámek Zlín Zobrazit
KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Koncert Dana Costa / Latinsko Americky Jazz 24. 4. Kavárna Továrna Zobrazit
Top