Oblíbené

Kabelkový Veletrh

Vstup zdarma

Kabelkový Veletrh

by terezadrabkova

27. Května
15:00
Městské divadlo Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Kabelkový Veletrh

V pondělí 27. května 2024 se setkáme ve foyer Městského divadla Zlín, kde od 15 do 18 hodin bude probíhat již třináctý ročník benefiční akce s názvem Kabelkový Veletrh – pomoc, co se nosí. Pokud máte doma kabelku, kterou již nenosíte nebo Vám nedělá radost, přineste ji na jedno z našich sběrných míst a zapojte se tak do této jedinečné benefiční příležitosti.
Sběr kabelek běží na našich sběrných místech od 8. dubna do 10. května 2024. Samotná akce se bude konat 27. května v divadle, kde bude možné si tyto jedinečné kabelky koupit. Těšit se můžete na velký výběr nejrůznějších druhů a stylů kabelek a batohů, od zachovalých, až po zcela nové nenošené kousky.
Výtěžek z akce poputuje do Sociálně-terapeutických dílen, kde klienti s mentálním hendikepem získávají a rozvíjejí své pracovní návyky, komunikaci a motorické dovednosti. Prohlubují také péči o sebe a nacvičují si tím orientaci a větší míru samostatnosti v životě. Vytváří moc pěkné rukodělné výrobky, které budete mít možnost si na akci taktéž zakoupit za krásné ceny.
NA KABELKOVÝ VELETRH MĚJTE PŘIPRAVENOU HOTOVOST. PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME.

Galerie

for Kabelkový Veletrh

Mohlo by Vás zajímat

O herectví s Terezou Ramba 31. 5. beduínský stan, Park Komenského Zobrazit
Top