Oblíbené

JÓGOVÝ WORKSHOP S MARKÉTOU FAUSTOVOU

Sport

JÓGOVÝ WORKSHOP S MARKÉTOU FAUSTOVOU

by jogafestzlin

19. - 19. Ledna
19:00
Konkrétní data konání
ZÁMEK ZLÍN
Vstupné
OD 390,- DO 690,-
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

JÓGOVÝ WORKSHOP S MARKÉTOU FAUSTOVOU

workshop s vypovídajícím názvem BLAHODÁRNÉ FLOW. 🧘‍♀️V rámci něj se můžete těšit na láskyplné, jemné, hřejivé jógové opečování těla i duše. Markéta nás provede skrze dech a jógovou praxi k naladění na sebe sama. Opečujeme se také prostřednictvím voňavých esencí, esenciálních olejů a skrze něžný dotek, jenž se může stát branou k našemu srdci, abychom tuto jógovou flow prožili všemi smysly.
Marketa Faustova
učí jógu více než dvanáct let. Za svou hlavní učitelku považuje Shivu Reu, zakladatelku Prana Flow Jogy. Kromě výcviku Prana Flow Yogy prošla také velkou řadou dalšími - výcvikem power jógy, tantra jógy, fasciální jógy, absolvovala nesčetně dotekových, pohybových, hlasových, rituálních seminářů, kurzů a retreatů. Ve svých lekcích se zaměřuje zejména na protažení a uvolnění těla od napětí, na nalezení flexibility, fluidity, jemnosti i síly. Propojuje pohyb s dechem a jejím velkým přáním je, aby jakýmkoliv způsobem, jež se právě nabídne, otevírala jemně cestu k sobě, do klidu, uvolněnosti a porozumění.
Srdečně vás zveme na tento výjimečný workshop, který bude plný péče, plynutí, laskavosti k sobě a rozmazlování se. Pokud vás toto vše volá, pojďte tomu otevřít svou náruč. Dopřejte si darovat sami sobě tento speciální a vyživující čas, aby vás vše, co načerpáte, mohlo provázet celým dalším rokem, jenž je už za dveřmi.

Galerie

for JÓGOVÝ WORKSHOP S MARKÉTOU FAUSTOVOU

Konkrétní data konání

19. Ledna 15:06
19. Ledna 19:00

Mohlo by Vás zajímat

Top