Oblíbené

Hoříš, má panenko?

Festival

Hoříš, má panenko?

by Zverinec

11. Května
15:00
Sad u lyžařského svahu, Velkokavárna Gulliver, Photoghether Gallery
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Hoříš, má panenko?

GRRRL POWER FESTIVAL! Lineup: 🔥Kvietah 🔥Ivy z 🔥Seafur 🔥SdruŽeny 🔥Vendula Tomšů & Johana Pocková: Potkat lišku 🔥Workshop Holky a mašiny 🔥Obscura Radio 🔥...

✺ Potkat lišku ✺

11.5. 16:00 a 17:45 - Sad u lyžařského svahu Zlín

Dělat si malé pohlednice z míst, kudy chodím. Orámovat kus krajiny a uložit do paměti. V trávě sbírat suvenýry z cest. Mít jich plné kapsy. Zaznamenávat cesty, shromažďovat zvuky, konzervovat vzpomínky. Vyprávět příběhy.

Performance Venduly Tomšů a Johany Pockové propojuje storytelling, tanec a objektové divadlo.

Kapacita je velmi omezena, zajistěte si proto své místo zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/44731-horis-ma-panenko-park-milady-horakove-zlin?utm_medium=anchor

 

✺ Radio Obscura Shows ✺ 

Procházka, poslechovka i menší hudební rozcvička napříč Zlínem. Mobilní DIY stanice Obscura radio tě naučí se svou selekcí, proč se říká „Kope to, šlape to.“

 

Female Voices w/ Seafur

Poklidné posezení v sadu za šumění otevřených limonád a lahváčů s hudební selekcí těch nejoblíbenějších ženských autorek ilustrátorky a DJky seafur.

 

✺ Ivy Z ✺

11.5. - Velkokavárna Gulliver

Za projektem Ivy Z stojí zpěvačka skupiny Billow Lenka Zbořilová. Velký ohlas vzbudilo album Let Yours Be The Last Burning Heart, které vydal ostravský label Korobushka records. Časopis Respekt ho vyhlásil Deskou měsíce a do svého únorového výběru ho zařadili i organizátoři ceny Vinyla. Stejný label vydal v dubnu ep 23.

 

✺ Kvietah ✺

11.5. - Velkokavárna Gulliver

Kvietah, Magdalena Fendrychová, je pražská skladatelka a textařka. Zpívá o věcech všedních pomocí nevšedních obrazů a nebojím se aktivistických témat,Své debutové album s názvem Hejno černejch koček jsem vydala v roce 2022 pod labelem Divnosti. Album Díky, včely, vyjde v první polovině roku 2024.

 

✺ Holky a mašiny ✺

11.5. - Velkokavárna Gulliver

Záplaty na džíny. Létající šicí dílna, která se rychle zjeví a zmizí. Vytáhni starou džísku a vytvoř z ní legendární kousek přetrvávající generace v šatníku. Lehké střihy pro nelehkou dobu.

 

✺ Seafur ✺

11.5. - Galerie Photogether

Seafur je ilustrátorka, tatérka a DJka. Její selekce jsou eklektické, hravé, někdy goofy a chaotické, ale vždy se silným důrazem na vokály, perkuse & booty-shaking zvuky. Hyperpop a afrobeats, batida a r’n’b, merengue a footwork, salsa a amapiano. K naplnění se i odšťavnění, ke skákání do vzduchu i lepení se k zemi.

 

 

 

Galerie

for Hoříš, má panenko?

Mohlo by Vás zajímat

NAPAHRANÍ deskových her 15. 6. Café Klášter Zobrazit
64. Zlín Film Festival 30. 5. Zlín Zobrazit
Slovácké léto 2024 27. 6. Masarykovo náměstí Uherské Hradiště Zobrazit
Top