Oblíbené

Festival Zlín žije

Divadlo

Festival Zlín žije

by Živý Zlín

23. - 25. Června
00:00
Konkrétní data konání
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Zdarma

Festival Zlín žije

Tři červnové dny, čtyři zóny a stovky hudebníků, komunit, artistů, tanečníků a mnoho dalšího. To vše přinese festival Zlín žije, který vtrhne do zlínských ulic v termínu od 23. do 25. června. Přijede například kapela Buty, AG Flek, Mňága a Žďorp, Majk Spirit, Ventolin nebo zlínská rodačka Dasha. Vstup na veškerý program bude opět zdarma.

Festival Zlín žije by se měl stát součástí zlínského kulturního života. Původně se jednalo o akci připravenou speciálně pro loňské oslavy města, ale pro velký úspěch a množství pozitivních ohlasů jsme se rozhodli festival zachovat i v letošním roce. Celý program bude také letos zdarma a opět v něm budou figurovat velká zlínská jména.

Aktuální informace zde

Na festivalu vystoupí například folkrocková legenda AG Flek, ale i rodačka Dasha, která se spojí s F-Dur Jazzbandem. Přivítáme také devítinásobnou držitelku ceny Anděl Lenku Dusilovou s kapelou a třídenní festivalové dění vyvrcholí vystoupením kultovní skupiny Buty. Žánrově festival doladí rapper Majk Spirit a DJ Ventolin. Celý program budou organizátoři postupně zveřejňovat na www.kulturazlin.cz. „Koncept festivalu nabídne čtyři scény. Kromě známých interpretů se těšíme na osobnosti zlínské hudební scény a připravujeme i rozsáhlý program pro rodiny. Nebudou chybět ani světelné instalace. Na své si přijde opravdu každý,” přiblížila za pořadatele program Jana Kubáčová.

Opět se setkáme na scéně u zámku, kde vystoupí ta největší jména. V parku Komenského budou hrát prim především kapely a vizuální umění podtrhující zdejší atmosféru a sobota bude patřit workshopům a nejrůznějším aktivitám umělců i divadelníků, ale také kreativcům a zlínským komunitám – takový Zlín na jednom místě. Příznivce rocku opět přivítá scéna Pod Lipami, kde se na pódiu můžete těšit na skutečné hudební legendy Zlína. Program na náměstí Míru vzniká ve spolupráci s Městským divadlem Zlín a nadačním fondem CREDO.

Festival organizuje statutární město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín. Veškeré informace organizátoři postupně zveřejní na www.kulturazlin.cz.

Konkrétní data konání

23. Června 00:00
24. Června 00:00
25. Června 00:00

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Slovácké léto 2024 27. 6. Masarykovo náměstí Uherské Hradiště Zobrazit
CAFÉ Klášter • 10. narozeniny 11. 5. Café Klášter Zobrazit
Zašívárna pro rodiče s dětmi se specifickými potřebami 24. 4. Kamarád - Nenuda - Gahurova 5265 Zobrazit
Top