Oblíbené

Dobročinný KnihoTrh pro Samuela

Rodina

Dobročinný KnihoTrh pro Samuela

by Katerina Martykanova

29. - 27. Září
16:00
Konkrétní data konání
OZC Zlaté jablko Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Dobročinný KnihoTrh pro Samuela

Podzimní KnihoTrh se uskuteční již tento pátek 29. září v hlavní galerii obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Prodejem knih z druhé ruky bude tentokrát získávat finanční prostředky pro čtyřletého Samuela z Míškovic, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Stovky knih budou k mání po celý den od 9:00 do 18 hodin.

Návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně budou mít opět možnost nakoupit si knihy a zároveň tím přispět na dobrou věc. KnihoTrh, který tradičně pořádají Knihomilové, dává znovu do oběhu již přečtené knihy a z jejich prodeje financuje nejrůznější charitativní projekty.

Výtěžek ze zářijového zlínského KnihoTrhu pomůže tentokrát malému Samuelovi a jeho rodičům, kterým přispěje na tolik potřebné rehabilitace a další léčebné výlohy. Své knihy na akci nabídnou Knihomilové.cz, nakladatelství Carcosa, Dobroděj a Vizovický Dotek. Jistě se mezi nimi najdou i takové, které se již v knihkupectvích nedají koupit, a o to více mohou potěšit své nové majitele.

Knihy, které udělají radost dvakrát - jak novým čtenářům, tak i příspěvkem potřebným, budou v prodeji v přízemí galerie obchodního centra v pátek 29. září od 9:00 do 18:00 hodin. Na charitu poputuje minimálně 20 Kč z každé prodané knihy.

Součástí akce bude i možnost získat informace o zápisu do Registru dárců kostní dřeně, kterou teď nutně potřebuje třeba sedmiletý Matěj ze Zlína.

 

Galerie

for Dobročinný KnihoTrh pro Samuela

Konkrétní data konání

29. Září 07:03
27. Září 16:00

Mohlo by Vás zajímat

Pozvánka 13. 3. Podřevnická 405, Želechovice nad Dřevnicí Zobrazit
Máme se bát AI? (beseda) 5. 3. Kolektivní dům Zobrazit
Top