Oblíbené

Dny otevřených sportovišť

Rodina

Dny otevřených sportovišť

by Živý Zlín

21. - 22. Dubna
10:00
Konkrétní data konání
Zlínská sportoviště
Vstupné
Zdarma

Dny otevřených sportovišť

Druhý ročník Dnů otevřených sportovišť je tady! Zlíňanům otevře své brány řada místních klubů i organizací. Nabídnou dospělým i dětem zcela zdarma spoustu tradičních, ale i netradičních sportů, které si vyzkouší pod dohledem profesionálů. Akce se uskuteční 21. a 22. dubna ve vybraných časech na zlínských sportovištích, veřejných prostranstvích a ve sportovních halách. Program vyvrcholí v neděli 23. dubna na náměstí Míru, kde budou návštěvníky čekat workshopy s extrémními cyklisty, u-rampa, parkourová zóna nebo umělecké graffiti či koncert kapely Křída.

Vstup na všechny části akce bude zdarma. Více informací a podrobný program akce Sportovní náměstí naleznete zde.

A která sportoviště otevřou své brány?

Atletický klub Zlín byl založen v roce 1924 a patří mezi nejstarší sportovní kluby v republice. Je jediným atletickým oddílem ve Zlíně s historickým významem velkého rozsahu. Klubem prošla řada olympioniků, medailistů z ME i MS. Klub je jednou z největších sportovních organizací na Zlínsku. Věnuje se dětem od 6 let až do dospělého věku. Tréninky probíhají na Stadionu Mládeže denně. Dlouhodobě se řadí mezi nejúspěšnější kluby v republice. Členové klubu se pravidelně účastní mistrovských soutěží i mnohých reprezentačních utkání.

Otevřené sportoviště: 22. 4. (10:00–12:30), Stadion Mládeže Zlín – Hradská 854
Program: Atletika pro děti, ukázky disciplín, společný trénink s rodiči

Cobblers Zlín je baseballový klub nejen pro odvážné děti a mládež. Baseball je týmový sport, populární zejména v Americe a východní Asii. V Japonsku, Portoriku, Dominikánské republice, Kubě, Panamě, Korejské republice a Taiwanu je to dokonce nejpopulárnější sport. Velkou oblibu si získal v České i Slovenské republice.

Otevřené sportoviště: 21. 4. (od 16:00), Stadion Mládeže Zlín – Hradská 854
Program: odpálení míče na tréninkovém trenažéru, soutěž v rychlostním hodu

 

Contours je fitness centrum výhradně jen pro ženy. Základní cvičení zahrnuje kruhový trénink, posilování na strojích se střídá s aerobním cardio cvičením. Tato osvědčená metoda zpevňuje svaly, zrychluje metabolismus, spaluje tuky, zlepšuje kondici a tvaruje ženskou postavu. Vždy cvičíte pod dohledem trenérky. Trénink se dá uzpůsobit věku, zdravotnímu stavu a aktuální kondici klientky.

Otevřené sportoviště: 21.4. (15:00–19:00) a 22.4. (8:00–12:00), Dům kultury – Gahurova 5265 (nutná rezervace na 773 181 310)
Program: Kruhový trénink pro ženy pod vedením trenérky. Na Kruhový trénink v Contours je možné si přijít zacvičit kdykoliv během naší otevírací doby. Dámy si cvičení vyzkouší na první návštěvě, kdy se dohodneme a vše nastavíme dle aktuálního zdravotního stavu a kondice a pak  už není potřeba se objednávat. Kapacita klubu je v daný okamžik tak 25 žen.
Pro dny otevřených sportovišť vypíšeme vždy v každou celou hodinu začátek lekce Kruhového tréninku pro 8 nových klientek, aby to mělo nějaký řád a provozně jsme to zvládly. Možnost objednání bude telefonicky do klubu 773 181 310. Tzn. v pátek 21.4. bude možné se objednat na 15:00, 16:00, 17:00, 18:00. Vždy pro 8 nových zájemkyň.

 

DDM ASTRA je školské zařízení pro zájmové vzdělávání. V tomto školním roce nabízí na 50 sportovních kroužků pro děti a mládež.  Orientuje se na pravidelnou zájmovou činnost, nabídku příležitostných a spontánních aktivit, na poskytování odborné pomoci školám a školským zařízením, rozšiřuje a podporuje vzdělávací oblasti ŠVP mateřských, základních i středních škol v rámci projektových dnů a výukových programů, spolupracuje s jinými subjekty ve městě. V období školních prázdnin uskutečňuje na 30 táborů. Kvalifikovaní pedagogové připravují pestrou paletu volnočasových aktivit pro děti, žáky a širokou veřejnost v průběhu téměř celého kalendářního roku. Pravidelná činnost kroužků se odehrává nejen ve čtyřech budovách ve městě, ale také v pronajatých prostorách základních škol, tělocvičnách a sportovních halách.

Otevřené sportoviště: 21.4. (15:00–18:00) a 22.4. (10:30 – 12:30), tenisová hala Vršava - Vršava I 49
Program: badminton, sebeobrana, stolní tenis, tenis a teqball

 

Sportovní klub dp Lukostřelba Zlín je výkonnostním i volnočasovým garantem zajišťujícím soustavnou a systematickou činnost dětí a mládeže v 3D lukostřelbě. Sídlí na kopci na Růmech, těsně pod lesem, v blízkosti sadu. Členská základna čítá více než 80 členů, díky čemuž jde o největší moravský klub. Hlavní trenér má 25 let pedagogické a sportovní praxe. Členové klubu trénují na pěti sektorech, v šesti tréninkových skupinách ve dvou městech Zlínského kraje a reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích v kategorii děti, junioři a dospělí. Od roku 2023 je součástí EKO klubu a dává důraz na udržitelnost krajiny a organizuje klubové, republikové i mezinárodní závody. V roce 2022 jako jediný klub v ČR uspořádal ve Zlíně pod záštitou města a Zlínského kraje EUROPE GP HDH ve Zlíně.

Otevřené sportoviště: 21.4.2023 (14:00–19:00), provozovna na Růmech
Program:

 • možnost střelby z luku pro veřejnost zdarma - 5 výstřelů s instruktorem
 • dále uvidíte předzávodní tréninkovou přípravu členů klubu
 • bude otevřena divácká zóna a Kafebar a nový PARKUR PEKARI pro trénink závodníků
 • možnost dokoupit POUKAZ PEKARI se vstupem na 3D PARKUR. Plnohodnotnou lekci lze uplatnit v den otevřených sportovišť nebo přes kalendář PEKARI www.dplukostrelba.cz.

Lektor:
Tomáš Rožnovský
1. Místo Mistrovství České republiky IFAA 2022
3. Místo ME 3D GP ZLÍN HDH IAA 2022
Nominace do reprezentace ČR ČLS WA pro rok 2023
Nominace nejúspěšnější sportovec Města Zlína a Zlínského kraje

 

Fotbalový klub hrající nejvyšší fotbalovou ligu s mládežnickou akademií s 500 aktivními členy. Vznik klubu je datován do roku 1919, i když se fotbal ve městě hrál organizovaně už od roku 1910, kdy místní nadšenci pojmenovali spolek Sportovní klub Zlín. Mezníkem ve vývoji byl rok 1924. Nejdříve se klub přihlásil do Amatérské unie fotbalové a pak z popudu Jana Antonína Bati přešel pod patronát firmy Baťa, přičemž se oddíl přejmenoval na SK Baťa Zlín. V roce 1937 byl vytvořen v klubu první profesionální celek, který už za rok postoupil do nejvyšší soutěže – celostátní československé ligy.

Otevřené sportoviště: 22. 4. (9:00–12:00), stadion Letná
Program:

 • dětem budou k dispozici profesionální trenéři mládeže FC TRINITY Zlín a dopoledne plné zajímavého sportovního programu
 • fotbalové a míčové soutěže, dovednostní soutěže
 • minizápas mezi dětmi
 • FANSHOP s produkty fotbalového týmu
 • Soutěž o vstupenky na ligové utkání

 

Golfový klub, který je součásti resortu Spa & Golf resort Hotel Lázně Kostelec, nabízí hráčům golfové služby s celoročním provozem. Mohou využívat kvalitní devítijamkové znormované hřiště, tříjamkovou akademii pro začínající golfisty, venkovní cvičné plochy, cvičnou louku s 15 odpališti a také tréninkovou halu – indoor golf. Zájemcům o golf jsou k dispozici plně kvalifikovaní golfoví trenéři a cvičitelé. Velkou pozornost věnuje klub také práci s mládeží, pro kterou organizuje golfové kurzy během školního roku a v létě příměstské golfové tábory.

Otevřené sportoviště: 22.4.2023 (9:00–16:00), golfové hřiště Kostelec u Zlína - Kostelec 493
Program: Vyzkoušíte si různé golfové švihy a techniky pod vedením zkušených golfových trenérů. Zapůjčení golfových holí a míčů zdarma.

Spolek Gymnastika Zlín působí od roku 2017 v plně vybavené gymnastické multifunkční hale na Rybníkách, díky čemuž je schopen zabezpečit každoročně více jak 600 sportujících gymnastů a parkouristů bez ohledu na pohlaví či věk. Nabízí tréninky pro děti od 4 let až po dospělé. Díky velké členské základně se spolek Gymnastika Zlín řadí mezi největší sportovní spolky v rámci města Zlína. Výkonnostní sportovci a sportovkyně působící ve spolku Gymnastika Zlín se pravidelně umisťují na předních místech závodů v rámci České republiky organizovaných pod Českou gymnastickou federací. Závodníci a závodnice však reprezentují spolek Gymnastika Zlín i na mezinárodní scéně ve sportovní gymnastice i parkouru.

Otevřené sportoviště: 22. 4. (přesné časy lekcí na eshop.gymnastikazlin.cz, nutné přihlášení), Nábřeží 3754
Program: Zábavná lekce s gymnastickými i parkourovými prvky pro děti i rodiče. Vyzkoušíte si základní cviky, skoky, triky, nářadí a překážky v multifunkční hale na Rybníkách. Cvičení je pro všechny bez rozdílu věku (od 4 let), pohlaví i zkušeností. Na začátku se procvičíte, protáhnete a vyzkoušíte si koordinaci vlastního těla. Zjistíte, že jak ve sportovní gymnastice, tak i v parkouru, musíte zapojit nejen svaly, ale také hlavu. Komplexní rozvíjení celého těla a mysli využijete i v dalších sportech a oblíbených aktivitách.

Házená neodmyslitelně patří do rodiny sportů ve Zlíně již od roku 1921, kdy byl položen základ k dnešnímu házenkářskému klubu, který jako jeden z mála vydržel až do současné doby jako dvousložkový (mužská i ženská družstva). Od založení klubu vznikala družstva napříč všemi mládežnickými kategoriemi a dnes se může pyšnit pyramidou družstev, která je zakončená úspěšnými družstvy mužů a žen. Nutno podotknout, že o kategorii přípravky a mini házené se velmi dobře stará druhý házenkářský klub ve Zlíně, se kterým HC Zlín úzce spolupracuje – HC Junior Zlín. Tento ryze mládežnický klub byl před několika lety založen při 17. ZŠ na Jižních svazích.

Otevřené sportoviště: 21.4.2023 (14:30-18:00), Tomáše Bati 4187 - hala SPŠ Zlín
Program: Návštěvníci se mohou těšit na tréninkové jednotky žaček a žáků, zkušené trenéry v těchto mládežnických kategoriích a především na to, že pokud by měli chuť se zapojit do tréninku přímo, mohou si s sebou vzít sálovou/halovou obuv, sportovní oblečení a vyzkoušet si tréninkovou jednotku společně s našimi házenkáři.
Trénink bude zaměřen na individuální činnosti, především na uvolnění 1-1(klička) a následná střelba z výskoku a ze země, dále kombinace 3-3, 4-4 v rychlém a postupném útoku zakončené střelbou a nakonec ukázka hry (řízená hra).

Inline Piráti Zlín nabízí výuku inline bruslení pro děti formou sezónních kurzů venku na hřišti a cyklostezce (červen–září) a celoročních kroužků v tělocvičně (září–červen). Preferují učení stylem škola hrou s prvky zábavných cvičení a pořádají také lekce pro dospělé bruslaře. Cílem je předat dětem nadšení pro tento sport a naučit zájemce dovednosti pro bezpečné bruslení na veřejných plochách a cyklostezkách.

Otevřené sportoviště: 22.4. (10:00 – 13:00), tělocvična 11. ZŠ Malenovice - Tř. Svobody 868
Program:

 • Od 10:00-11:00 probíhá standardní kroužek pro začátečníky
 • od 11:00-12:00 následuje kroužek a výuka pro pokročilejší bruslaře – v obou hodinách má veřejnost možnost nejen shlédnout, jak vše probíhá, ale i zapojit se
 • 12:00-13:00 – pro veřejnost – lekce pro začátečníky - děti i dospělé, hry na bruslích, bezpečnost na cyklostezce – výuka brzdění, bezpečná jízda
 • Co s sebou: pohodlné oblečení, přilba (cyklistická), brusle, chrániče na ruce, lokty a kolena, pití
 • K zapůjčení je omezený počet vybavení (rezervace na telefon)

 

Kamarád – Nenuda z.s. nezisková organizace působí ve městě již několik let a nabízí velmi široké spektrum aktivit. Jednou z nich je i projekt v rámci Erasmus + nazvaný Mladí ale aktivní. V rámci Dnů otevřených sportovišť pořádá v parku Komenského akci Slackline. Jde o zábavný sport, kde se balancuje, chodí a skáče na popruhu. Oproti chození po provazu není Slack line natažený napevno, ale je pružný.

Otevřené sportoviště: 22.4.2023 (14:00-18:00), park Komenského - Tř. Tomáše Bati 204

 

Taekwondo je korejské bojové umění a sport, který je prezentován sportovním zápasem (tedy souboj mezi dvěma sportovci) či sestavami (ukázka kombinace technik).  Zlínský klub taekwondo je oddíl, který již překonal dvacetiletou historii a dál se snaží vychovávat nadějné sportovce, kteří mohou reprezentovat zlínský region na národní i mezinárodní úrovni. Tréninky tohoto olympijského sportu se zaměřují nejen na všestranný rozvoj, ale také na dodržování disciplíny a rozvíjení morálních hodnot. Cvičenci klubu se pravidelně účastní nejrůznějších akcí regionálního charakteru, ale i mezinárodních soutěží. V závěru minulého roku převzali Tomáš Štípek a Michal Lutonský ocenění za nejúspěšnější sportovce Českého svazu taewondo ve svých kategoriích. Klub vede Mgr. Svatopluk Štípek, držitel 5. danu.

Otevřené sportoviště: 21. 4. (17:00 – 18:30) a 22. 4. (10:00 – 11:30), Sokolovna Prštné
Program:  ukázky a zkoušení pohybových aktivit pro rozvoj všestrannosti, nácvik technik taekwondo – na lapy, pytel, do Boba, přerážení desek, elektronický systém – jak funguje v rámci soutěží

Kuželky jsou sport na celý život. Dají se hrát od mládežnického věku až do toho důchodového. Začít se dá kdykoliv a hrát tak může doslova celá rodina. Existují turnaje pro amatéry, ligové soutěže, ale i mistrovství světa a mezinárodní poháry. Kuželkářky a kuželkáři jsou jedna velká rodina. Díky tomuto krásnému sportu můžeš získat spoustu nových přátel a známých nejenom v ČR, ale i v zahraničí.

Otevřené sportoviště: 21. 4. (15:00 – 17:00 ukázka tréninku mládeže) a 22. 4. (9:00 – 13:00 hra na kuželkářských drahách), Tyršovo nábřeží 71 (jižní tribuna fotbalového stadionu, vstup 50 m za pizzerií u Máců)
Program: Přijďte si vyzkoušet hru kuželek pod dohledem trenérky, příp. ligových hráčů. Sportovní obuv s bílou podrážkou nutná.

Cílem tohoto fitness studia je rozšířit možnosti sportu ve Zlíně a jeho okolí, jít s dobou a otevírat brány novým druhům sportu. Specializuje se především na zdravotní benefity cvičení a cílovou skupinou jsou pro Meet Fit ženy a děti. Nabízí například fitness program s kangoo jumps, tedy skákacími botami.

Otevřené sportoviště: 21.4. (17:00-18:00), Jana Antonína Bati 5542
Program: Návštěvníci si mohou vyzkoušet lekci na Kangoo Jumps botech, posilování a taneční sestavy.

Rugby je sport pro každého. V rugby se snoubí rychlost, síla, vytrvalost, obratnost, představivost, rozvoj myšlení a fair play. Základními hodnotami jsou čestnost, disciplína, nadšení, soudržnost a respekt. Rugby není „jen“ sport – je to styl života.

Otevřené sportoviště: 21.4.2023 (16:00-18:00), Stadion Mládeže Zlín – Hradská 854
Program: V rámci Dnů otevřených sportovišť zve klub na otevřený trénink, kde si vyzkoušíte jednotlivé prvky rugby jako je přihrávka, skládka nebo kop na „háčko“ a další.

Sad Gym je oddíl zaměřený na bojové sporty MuayThai a MMA. Jedná se o bojové umění s velkou historií a tradicí, převážně v Thajsku, jak tomu napovídá již samotný název. Tohle bojové umění je vhodné pro chlapce i dívky všech věkových kategorií na jakékoliv úrovni. Jak pro zlepšení fyzické kondice a rozvoj sportovních dovedností, tak i pro nadšence s cílem stát se zápasníkem.

Otevřené sportoviště: 22.4. (od 10:00 a od 13:00), I. Veselkové 984 Malenovice
Program: Krátký popis aktivit, ukázek apod. Na Dnech otevřených sportovišť, si může každý přijít vyzkoušet na vlastní kůži, co všechno obnáší trénink MuayThai a co všechno musí tihle sportovci umět.
Lektor:
Marek Novosad: Profesionální  Mistr Evropy v Muaythai organizace WFC za rok 2019
Štěpán Genčúr: Amatérský mistr ČR v K1 za rok 2018, Profesionální Mistr světa v K1 organizace WFC za rok 2019

Zlínský klub orientačního běhu je tradičním zlínským sportovním oddílem, který vychoval mnoho vynikajících závodníků, trenérů i pořadatelů. Pravidelně pořádaný závod Pohár města Zlína letos bude mít již 74. ročník. Celkem klub registruje asi 200 členů všech věkových kategorií a pravidelně se věnuje dětem již od 8 let. Klub organizuje tréninky třikrát týdně a o víkendech se účastní závodů po celé republice. Během letních prázdnin pořádá oblíbený dětský letní tábor v Českém ráji i příměstský tábor v okolí Zlína.

Otevřené sportoviště: 21.4. (15:30–17:00), nám. T. G. Masaryka 5500
Program: Pro účastníky bude připraveno několik tréninkových tratí různé délky a obtížnosti. Všichni si mohou zkusit najít pár kontrol jen s pomocí mapy a buzoly pod vedením zkušených trenérů.

 

Sportovní klub P+K Zlín je především klubem aerobickým. Má jak závodní, tak nezávodní skupinky a děti mohou chodit sportovat jak pro radost, tak se účastnit závodů. V současné době v klubu trénuje kolem 90 dětí ve věku od 3 do 18 let. Z toho více než 40 navštěvuje závodní skupinku. Cílem je naučit děti zodpovědnosti, čestnosti, týmovosti, vážení si autorit, pomáhat druhým a lásce ke sportu a pohybu obecně. Tento klub pořádá pro děti různé akce, soustředění, tábory i víkendy na lyžích a další.

Otevřené sportoviště: 21.4. (16:00-16.45), J. A. Bati. - 42. budova areálu Svit
Program: ukázka tréninku

 

Sportcentrum společnosti STEZA Zlín je umístěno v památkově chráněné budově 25 m bazénu v areálu Hradská. V rámci Dnů otevřených sportovišť si návštěvníci vyzkouší aqua aerobic – systém cvičení původně z USA. Původně se aqua aerobic využíval pro rychlou a účinnou rekonvalescenci po úrazech. Nyní je cílem cvičení protáhnout, posílit a zmobilizovat celé tělo. Sportcentrum pravidelně využívá také Plavecký klub Zlín, který byl založen v roce 1939. Celková koncepce klubu je v souladu se současnými odbornými trendy a vychází ze zkušeností PaedDr. Přikryla, pod jehož vedením zlínský plavec Daniel Málek dosáhl historického úspěchu českého plavání – získal dvakrát 5. místo na olympiádě v Sydney v roce 2000 a téhož roku se ve Valencii stal mistrem Evropy.

Otevřené sportoviště: 22.4.2023 (9:00-15:00), Městské lázně Zlín - Hradská 888
Program: 20minutová ukázková lekce aquaerobiku: cvičení na rytmickou hudbu v 31°C teplé vodě v nerezovém bazénku s využitím vlastní váhy těla a dalších pomůcek. Počet osob na jednom cvičení je omezen velikostí bazénu - lekce je pro 10 osob.

 

Taneční centrum pro holky od 4 let, kde se můžete naučit spoustu tanečních stylů. První a zatím jediná škola, která vyučuje také brazilskou karnevalovou sambu. Od 2016 členky vysoutěžily přes 50 mistrovských titulů a ocenění v mezinárodních soutěžích a světových šampionátech, jak v sólech, tak formacích. Centrum organizuje také letní taneční příměstské tábory pro veřejnost. V lekcích se bude návštěvníkům věnovat přímo zakladatelka a jediná lektorka taneční školy.

Otevřené sportoviště: 22.4. (10:00-18:00), Dům kultury - Gahurova 5265
Program: Ukázky všech tanečních stylů. Fitness latino Zumba lekci a NOVÉHO PROJEKTU pro ženy od 18 let BE A QUEEN, taneční a seberozvojový program s mnoha výhodami pro opravdové královny.

 

Sálová cyklistika je sportovní odvětví, do kterého spadají dvě disciplíny. Krasojízda a kolová. Krasojízda představuje v podstatě prvky gymnastiky na jedoucím kole. Kolová je kolektivní sport, kdy dvojice hráčů prostřednictvím kola usiluje o vsítění balonu do soupeřovy branky.

Otevřené sportoviště: 21.4. (16:00–19:00), Sokolovna Prštné -  U Sokolovny 100
Program: Rádi vám tyto disciplíny představíme a budete se moci projet na speciálních kolech. Seznámíte se s balonem a ukážeme vám základní prvky tréninku obou disciplín.

 

Zlínský “A” tým se pravidelně účastní nejvyšší volejbalové soutěže a dříve i evropských pohárů. Manažerem je Roman Macek, bývalý reprezentační nahrávač a zlínský hráč a trenérem je Přemysl Obdržálek, bývalý zlínský odchovanec a reprezentační libero. Během Dnů otevřených sportovišť Volejbalový sportovní klub Zlín-Fatra návštěvníkům přiblíží oblíbený kolektivní míčový sport skrz ukázkový trénink A-týmu a mládeže. Pravidelné tréninky i zápasy probíhají ve víceúčelové hale, která poskytuje ve Zlíně sportovní vyžití již řadu let.

Otevřené sportoviště: 21. 4. (10:00-11:30 a 14:30-16:00), Sportovní hala DATART – U Zimního stadionu 4286
Program:  V pátek 21.4. od 10-11.30h nabízíme ukázkový otevřený trénink extraligového družstva mužů. Zlínský “A” tým se pravidelně účastní nejvyšší volejbalové soutěže a dříve i evropských pohárů. Manažerem je PaedDr. Roman Macek, bývalý reprezentační nahrávač a zlínský hráč, trenérem je Přemysl Obdržálek , bývalý zlínský odchovanec a reprezentační libero.
Od 14.30-16h může veřejnost shlédnout ukázkový trénink  děvčat  pod vedením trenérů P.  Obdržálka a E. Mackové , s následnou ukázkou tréninkového zkráceného řízeného utkání.

 

Florbalový klub Zlín Lions byl založen v roce 2014 a během této doby se stal největším florbalovým klubem ve Zlínském kraji. Členská základna čítá několik stovek mladých hráčů a hráček, kteří trénují již od věku 5 let. Domácí halou klubu je tělocvična Střední průmyslové školy ve Zlíně a hraje zde všechna domácí utkání a turnaje od nejmladší přípravky až po mužský A-tým. Mimo to zde některé kategorie také trénují. Hala má kapacitu okolo 500 diváků. 

Otevřená lekce: 22. 4. (17:00–18:30), tělocvična Střední průmyslové školy ve Zlíně - tř. Tomáše Bati 4187
Program: V rámci Dnů otevřených sportovišť proběhne otevřená lekce pod taktovkou šéftrenéra florbalového klubu Zlín Lions Matěje Koňaříka. V roce 2014 vybojoval s týmem Vítkovic titul mistrů České republiky. Vyzkoušel si také zahraniční angažmá ve Švýcarsku a v roce 2017 se umístil na druhém místě v projektu Díky, trenére, který oceňuje nejlepší mládežnické trenéry.

 

Více informací a podrobný program akce Sportovní náměstí naleznete zde.

Akci organizuje statutární město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum.

Galerie

for Dny otevřených sportovišť

Konkrétní data konání

21. Dubna 10:00
22. Dubna 10:00

Mohlo by Vás zajímat

Výstava Sopka les prales Elišky Podzimkové 24. 2. Zámek Zlín Zobrazit
Velikonoční jarmark na náměstí Míru 27. 3. náměstí Míru, Zlín Zobrazit
Top