Oblíbené

Divadelní letňák: Jedlíci čokolády

Divadlo

Divadelní letňák: Jedlíci čokolády

by Živý Zlín

17. Srpna
21:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Dobrovolné

Divadelní letňák: Jedlíci čokolády

To nejlepší z tuzemského i světového divadla přinese na nádvoří zámku Zlín série letních promítání. Přijďte si užít unikátní divadelní zážitek!

Ve čtvrtek 17. 8. ve 21 hodin promítneme na nádvoří zámku Zlín představení Jedlíci čokolády v podání herců z Klicperova divadla v Hradci Králové.

Jedlíci čokolády (Klicperovo divadlo v Hradci Králové)

Hořkosladká komedie z Klicperova divadla získala prestižní Cenu Alfréda Radoka Česká hra roku 2011. Neodolatelně vtipný příběh psal režisér David Drábek na míru svým hradeckým múzám. Jedlíci čokolády vypráví o třech neobyčejných sestrách, které se po smrti otce snaží postavit na vlastní nohy. Nejmladší Valérie trpí agorafobií a nevychází ven, Róza se projedla ke dvěma metrákům váhy a prostřední Helena jako jediná vydělává a kormidluje chod domu na předměstí. Povedená komedie z produkce Dramox Originals vám určitě zachutná.

Režie: David Drábek

  • Hrají: Isabela Smečková Bencová, Pavla Tomicová, Pavlína Štorková, Jan Vápeník, Jiří Zapletal, Miroslav Zavičár, Zora Valchařová-Poulová
  • Premiéra: 21. 5. 2011
  • Derniéra: 5. 1. 2022
  • Rok pořízení záznamu: 2022

V případě nepřízně počasí se promítání přesouvá do zámeckého sálu. Série vzniká ve spolupráci s divadelní platformou Dramox. Vstupné dobrovolné.

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Hudební neděle u zámku: Tabáskova partyja 11. 8. Zámek Zlín Zobrazit
BAŤA III – site-specific projekt 26. 8. Památník Tomáše Bati Zlín Zobrazit
Hudební neděle u zámku: Blues Station 28. 7. Zámek Zlín Zobrazit
Top