Oblíbené

Divadelní komedie Mlčeti zlato

Divadlo

Divadelní komedie Mlčeti zlato

by Katerina Martykanova

2. Června
19:00
Kongresové centrum Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Divadelní komedie Mlčeti zlato

V pátek 2. června od 19:00 hodin se v divadelní jeviště promění pódium Velkého sálu Kongresového centra Zlín. Ve francouzské komedii Mlčeti zlato se v hlavních rolích můžete těšit na festivalovou moderátorskou dvojici Danu Morávkovou a Jana Čenského. Představení je součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

Komedie Erica Assouse v režii Antonína Procházky slibuje skvělé herecké výkony a spoustu zábavy. Hlavní postavy Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Žijí v krásném bytě, a až na občasné drobné půtky, které jsou jen výrazem jejich temperamentu, je všechno, jak má být.  Po jedné prudké hádce jejich syna se snachou, však dochází i mezi manželským párem k výměně názorů, při níž na světlo vyplouvají dlouho pečlivě zasunutá tajemství…

"Hra Mlčeti zlato byla krásná, už když jsme si ji poprvé přečetli. A to obsazení je opravdu půvabné. Máme dvě úžasné alternované snachy, dva úžasné syny, s Honzou Čenským se máme moc rádi… Co více si přát," svěřila se Dana Morávková. Ve vedlejších rolích by se měli představit Ivanka Korolová a Robert Hájek nebo alternující František Skopal.

Její herecký manžel zase vyzdvihuje komediální prvky a potvrzuje, že se publikum bude opravdu bavit. "Dnes už není mnoho důvodů, proč by se lidé mohli zasmát," dodal k tomu trochu vážněji představitel Gasparda, Jan Čenský.

Galerie

for Divadelní komedie Mlčeti zlato

Mohlo by Vás zajímat

SMETANOVSKÝ OPERNÍ VLAK 4. 5. Divadlo Antonína Dvořáka, Ostrava Zobrazit
KANDIDÁT 20. 4. Kavárna u Amose, Nerudova 320, Holešov Zobrazit
EGBDF (kdo se naladí na správnou notu) 24. 4. Kongresové centrum Zlín, Městské divadlo Zlín Zobrazit
Top