Oblíbené

Charitativní shopping ve Zlatém jablku

Rodina

Charitativní shopping ve Zlatém jablku

by Katerina Martykanova

23. Března
13:00
OZC Zlaté jablko Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Charitativní shopping ve Zlatém jablku

V sobotu 23. března se ve Zlatém jablku uskuteční charitativní shopping, který propojí výhodné nakupování se sbírkou ve spolupráci s projektem Korunka pomáhá. Výtěžek bude věnován Kubovi, který se potýká s onkologickým onemocněním. Připravený je také bohatý doprovodný program s Martinem Dejdarem, Sagvanem Tofim, Míšou Noskovou a mnoha dalšími.

 

Oblíbený shopping plný slev je opět tady. Tentokrát se ale v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně odehraje trochu jinak. Kromě výhodných nabídek ve více než 40 prodejnách a zábavného programu mohou návštěvníci přispět i na charitu. A to právě tím, že si zde 23. března vyberou ze široké nabídky módy, doplňků, kosmetiky i dalšího zboží, které si během akce pořídí.

Každý zákazník, který nakoupí za minimálně 200 korun na jedné účtence a mimo prodejnu Billa, získá od hostesky žeton v hodnotě 20 korun. Když jej vhodí do skleněného válce, přispěje touto částkou Korunce. Výtěžek sbírky získá čtrnáctiletý Kuba, jenž se od února 2023 léčí s osteosarkomem kosti. Peníze využije na rehabilitační pomůcky a doučování zameškaného učiva.

Tradiční součástí shoppingu je i rozsáhlý zábavný program. Ten se uskuteční od 13 do 19 hodin a moderovat jej bude Martin Dejdar. Pro děti jsou připraveny dílničky, kde si mohou vyrobit koupelové soli. Součástí bude představení bublináře, autogramiáda hokejistů a dvě módní show. Vystoupí také Sagvan Tofi a Míša Nosková, kteří zazpívají písničky z muzikálu Děti ráje. V závěru akce bude předán šek s výtěžkem sbírky Korunce Luhačovice.

 

Galerie

for Charitativní shopping ve Zlatém jablku

Mohlo by Vás zajímat

Malování na chodníku 4. 6. Parkoviště před Velkým kinem Zobrazit
WALDORFSKÝ KLUBÍK – Den otevřených dveří 24. 5. Paseky 135, 76311 Želechovice nad Dřevnicí Zobrazit
Top