Oblíbené

Build it UP! Workshop Právní aspekty IČ

Workshop

Build it UP! Workshop Právní aspekty IČ

by GalerieG18

27. Března
16:00
Galerie G18, Štefánikova 5670, Zlín (přízemí budovy FHS)
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Build it UP! Workshop Právní aspekty IČ

Chceš pracovat na volné noze a nevíš, jak začít? Nachystali jsme pro tebe sérii workshopů Build it UP!, které ti ulehčí vstup do světa podnikání. Díky našim řečníkům získáš znalosti a dovednosti, které se ti budou jako OSVČ určitě hodit. Cílem projektu je taky rozšířit povědomí studentů o nových a moderních směrech vývoje technologií a digitálních tržištích. Série pěti workshopů zaměřených na odborná témata probíhá od března do května 2023 ve spolupráci s Centrem kreativních průmyslů a podnikání UPPER. Workshopy se budou konat v prostorách univerzitní galerie G18.
IČO, OSVČ a právní aspekty. Děsí vás tyto pojmy? Straší tě představa úřadů a papírování? 

Na workshopu zjistíte, že je to hračka! Nahlédnutí do základů práva týkající se kreativní a umělecké praxe, založení živnosti a dalších strašidelných pojmů vám představí JUDr. Markéta Štěpaníková, Ph.D., která působí jako odborná asistentka Katedry právní teorie Právnické fakulty Masarykovy Univerzity a také jako externí vyučující na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně.  

Workshop proběhne 27. března 2023 od 16 hodin v galerii G18. 

Přestože je projekt primárně určen studentům Fakulty multimediálních komunikací UTB, vítáme i širokou veřejnost!

AKCE JE ZDARMA!

Mohlo by Vás zajímat

Čistírna. Umění proti úzkosti | WORKSHOPY v galerii 29. 4. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 14|15 BAŤŮV INSTITUT Zobrazit
Top