Oblíbené

Bezemisní Toyota roadshow ve Zlíně

Vstup zdarma

Bezemisní Toyota roadshow ve Zlíně

by Jana

18. Října
10:20
CT-MOTOR Zlín, Louky 431, Zlín
Vstupné
zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Bezemisní Toyota roadshow ve Zlíně

Přijďte si vyzkoušet všechny čtyři druhy alternativních pohonů na bezemisní Toyota roadshow ve Zlíně. Jednou z hlavních hvězd bude nejnovější druhá generace hybridního modelu Toyota C-HR, která se představí v české premiéře, a vodíkový elektromobil Toyota Mirai. Dozvíte se podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Bude připravena zóna, kde si prohlédnete varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. Zveme vás také k testovacím jízdám. K dispozici bude občerstvení a zástupci Toyoty na případné dotazy.

Jednou z hlavních hvězd bude nejnovější druhá generace hybridního modelu Toyota C-HR, která se představí v české premiéře. Vedle nové Toyoty C-HR, která reprezentuje plně hybridní pohon, aktuálně již v páté generaci, bude plug-in hybridní technologii demonstrovat zbrusu nový model Prius, bateriový elektromobil Toyota bZ4X a vodíkový
elektromobil Toyota Mirai.

Během roadshow se návštěvníci dozví podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích.  K letošní novince Toyotě C-HR je připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédnou varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky.

A v rámci soutěžního koutku si budou moci zazávodit s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

Mohlo by Vás zajímat

O herectví s Terezou Ramba 31. 5. beduínský stan, Park Komenského Zobrazit
Top