Oblíbené

Baťa: 130 let poté – Komentovaná prohlídka s Jiřím Madziou

Komentovaná prohlídka

Baťa: 130 let poté – Komentovaná prohlídka s Jiřím Madziou

by Živý Zlín

7. Dubna
15:00
Kolektivní dům

Baťa: 130 let poté – Komentovaná prohlídka s Jiřím Madziou

Projděte si unikátní výstavu Baťa: 130 let poté s jedním z jejích tvůrců, zlínským filmařem a sběratelem Jiřím Madziou. V rámci prohlídky Jiří Madzia přiblíží okolnosti objevu vystavených fotografií a jejich cestu k publikaci jako součást procesu badatelské investigace.

VSTUPENKY

  • Vstupné dospělí 160 Kč, děti do 14 let a senioři 100 Kč, školní skupina 50 Kč/dítě, doprovod zdarma.
  • Vstupenky zakoupíte na místě a online zde

 

O VÝSTAVĚ

Unikátní výstava ke 130. výročí založení firmy Baťa a 100. výročí filmové tvorby ve Zlíně představuje vybrané černobílé snímky z originálního baťovského fotoalba z roku 1919 za pomocí umělé inteligence v barvě a v pohybu. Nové technologie vrací zašlým místům a dávným okamžikům život a uvádí nás v úžas. Na pozadí minulosti právě otevíráme bránu do budoucnosti. Výstava bude k vidění od 5. března do 14. dubna v Kolektivním domě.

 

Více na www.kulturazlin.cz. Výstavu pořádá příspěvková organizace Živý Zlín ve spolupráci s IS produkcí, Jiřím Madziou (www.vystavybata.cz), Státním okresním archivem Zlín, Českým rozhlasem Zlín, 44 Centrem řemesel, městem Zlín a s dalšími partnery. Změna programu vyhrazena. Z události pořizujeme foto a audiovizuální záznamy.

Mohlo by Vás zajímat

Psychologie návyků 15. 5. Nová Akropolis, T. G. Masaryka 1281 (budova MSI), Zlín Zobrazit
Přednáška: LUDĚK KOCOUREK – 7 MĚSÍCŮ NA LA GRACE 22. 4. Obřadní síň Městského úřadu Otrokovice, nám. 3. května 1340 Zobrazit
Top