Oblíbené

Barvy podzimu

Festival

Barvy podzimu

by Charita Zlin

7. Září
14:00
Zálešná I/3222, Zlín
Vstupné
zdarma, dobrovolný příspěvek
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Barvy podzimu

Tradiční odpoledne v zahradě Domovinky-centra denních služeb pro seniory, nabídne tradiční program: Hudbu, zpěv, tanec, občerstvení z domácí kuchyně, nápoje. A i když je letošní podtitul ´Inspirativní senioři´, půjde i tentokrát o mezigenerační setkání. Tak tedy přijďte, jste srdečně zváni.

Barvy podzimu. Tento název byl poprvé vysloven v roce 2007, kdy se konal první ročník zahradního odpoledního posezení s milou hudbou v přátelské atmosféře. A proč Barvy podzimu? Důvodů by se našlo hned několik. Předně v názvu můžeme hledat jistou symboliku mezi úžasnými barvami, které podzim nabízí a seniory, jejichž čas není rozhodně šedivý. A pak název avizuje také skutečnost, že léto pomalu, ale jistě končí.

Každý rok má setkání svůj podtitul. Už zde byla léta třicátá, rok svaté Ludmily, Valašsko i Country ... letos jsou to ´Inspirativní senioři´.

V programu se představí (řazeno abecedně)

  • Bob Divílek, gymnasta, legenda české kulturistiky a sběratel celé řady rekordů
  • Lenka Kadeřábková, zpěv
  • Martin Motýl, zpěv
  • Senioři z Domovinky
  • Trnečka, dětský folklorní soubor

Akci finančně podpořilo statutární město Zlín.

Poznámka pod čarou

Znáte dům s přilehlou stinnou zahradou, kde se už několik let s Barvami podzimu potkáváte? Jde o Gerbecovu vilu, která je od března 2001 památkově chráněna. Pochází z roku 1937 a je dílem projektanta Vladimíra Karfíka.

Galerie

for Barvy podzimu

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top