Oblíbené

Barumka ve Zlatém jablku

Sport

Barumka ve Zlatém jablku

by Katerina Martykanova

7. - 20. Srpna
19:00
Konkrétní data konání
OZC Zlaté jablko Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Barumka ve Zlatém jablku

Barum Czech Rally Zlín je opět tady. A ještě dříve, než závodníci vyrazí na tratě 52. ročníku, mohou si fanoušci motorismu přijít na své v obchodním centru Zlaté jablko. Od 7. do 20. srpna zde jsou vystavené závodní speciály, připravený je fanshop, fotokoutek nebo soutěž o atraktivní ceny. Nebudou chybět ani oblíbené autogramiády rally posádek a setkání s těmi nejlepšími po skončení závodů.

Kde jinde se naladit na Barumku než ve zlínském Zlatém jablku. Obchodní a zábavní centrum si jako vždy připravilo bohatý doprovodný program, který potěší všechny fanoušky automobilových závodů. Od pondělí 7. srpna jeho prodejní galerii zaplnila výstava závodních rally speciálů.

 

Připravena je také soutěž o permanentky na Barum Czech Rally. A protože je letos 52. ročník, bude jich přesně 52.

 

Velkou atrakcí budou samozřejmě setkání s rally jezdci, kterých je v plánu hned několik. Ve středu 16. srpna od 19.30 hodin proběhne autogramiáda jezdců hlavního závodu Barum Rally, ve čtvrtek 17. srpna od 19.00 hodin se budou fanouškům věnovat jezdci Star Rally. Vítězové Barum Czech Rally Zlín se představí na tiskové konferenci v neděli 20. srpna od 18.15 hodin.

 

Atmosféru doplní výstava fotografií uznávaných motoristických fotografů Petra Luska a Martina Straky. Ti navíc v pátek 18. srpna ve 13.00 hodin ve Zlatém jablku pokřtí svou novou knihu.

 

Až do skončení Barum Rally zde fanoušci najdou také fanshop s nabídkou vstupenek a nejrůznějších rally suvenýrů, a fotokoutek, kde se mohou vyfotit na stupních vítězů.

Galerie

for Barumka ve Zlatém jablku

Konkrétní data konání

7. Srpna 15:35
20. Srpna 19:00

Mohlo by Vás zajímat

Dny otevřených sportovišť 19. 4. Zlínská sportoviště Zobrazit
Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Běh pro Paměť národa Uherské Hradiště 2024 11. 5. Smetanovy sady, Uherské Hradiště Zobrazit
Top