Oblíbené

Bar který pomáhá

Gastronomie

Bar který pomáhá

by Živý Zlín

1. - 2. Dubna
14:00
Konkrétní data konání
Sad Svobody u zámku Zlín
Vstupné
Zdarma

Bar který pomáhá

Dej si drink a podpoř dobrou věc! Jde o unikátní dobročinnou akci při projektu Život je dar. Vybraná suma poputuje na dovybavení Komplexního onkologického centra při Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.

Kdy?
1. dubna od 9:00
2. dubna od 14:00

Kde?
U zlínského zámku

Co dobrého si dáte?

  • alko nápoje
  • nealko limonády
  • různé druhy kávy
  • míchané drinky
  • dobrého panáčka

A proč to udělat?
Celou částku za koupi nápoje poté vhodíte do zapečetěné kasičky. Nemůžeme vám tedy vrátit, ale taky máte jistotu, že celá částka z obou dnů bude věnována na podporu Komplexního onkologického centra při KNTB.

Kdo za tím je?
Historie projektu sahá až do roku 2015. Od té doby se podařilo uskutečnit šest plnohodnotných ročníků benefice. Nadace podporuje nejen Komplexní onkologické centrum při Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, ale také konkrétní rodiny ze Zlínského kraje, které pečují o děti s onkologickým onemocněním. K 1. 1. 2022 se vybralo celkem 2 340 326 korun, přičemž 549 osobností vystoupilo bez nároku na honorář. Všechny předchozí ročníky svým rozsahem zasáhly celý Zlín. Tisíce návštěvníků měly možnost si vybrat z široké nabídky sportovních, kulturních či společenských aktivit, a tím přispět na dobrou věc.

Galerie

for Bar který pomáhá

Konkrétní data konání

1. Dubna 09:00
2. Dubna 14:00

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
CAFÉ Klášter • 10. narozeniny 11. 5. Café Klášter Zobrazit
Top