Oblíbené

Alena Antalová & Alex Anders – Velký návrat šansonu!

Koncert

Alena Antalová & Alex Anders – Velký návrat šansonu!

by Martina Musialkova

12. Listopadu
19:00
Městské divadlo Zlín - Studio Z, tř. T. Bati 4091, Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Alena Antalová & Alex Anders – Velký návrat šansonu!

Srdečně vás zveme na recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu. Velký návrat šansonu! Herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders vytvořili novou hudební dvojici. Nejen milovníci šansonu, ale i příznivci opravdové a upřímné muziky si přijdou na své v neděli 12. 11. 2023, kdy vás za srdce chytnou herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders. Koncert se bude konat v Městském divadle Zlín - Studio Z, třída T. Bati 4091, Zlín. Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě. Nebude chybět ani pěkné a veselé povídání. Těšíme se na Vás!

Srdečně vás zveme na recitál autorských šansonů Alexe Anderse v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu.

Velký návrat šansonu!

Herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders vytvořili novou hudební dvojici.

Nejen milovníci šansonu, ale i příznivci opravdové a upřímné muziky si přijdou na své v neděli 12. 11. 2023, kdy vás za srdce chytnou herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders.

Koncert se bude konat v Městském divadle Zlín - Studio Z, třída T. Bati 4091, Zlín.

Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě. Nebude chybět ani pěkné a veselé povídání.

Alena Antalová, herečka a muzikálová zpěvačka, jejíž domovskou scénou je Městské divadlo v Brně, je známá i z televize a z filmů. Kdo by neznal její roli Ludmily v Četnických humoreskách či Aničky v Pojišťovně štěstí.

Alex Anders, skladatel, textař a interpret v jedné osobě pokračuje v tradici českého šansonu a navazuje na odkaz paní Hany Hegerové, Petra Hapky či Michala Horáčka.

Alena Antalová:

„Setkání s Alexovou tvorbou beru jako určitý dar od života, tentokráte profesní. I když jsem fatalista, samotnou mě překvapilo a neustále překvapuje, co jeho hudba a jeho texty ve mně probouzejí...“

Alex Anders:

„Dlouho jsem hledal interpretku pro své šansony... děkuji osudu za to, že mi do cesty poslal Alenu. Je to totiž žena s velkým srdcem a duší a navíc skvěle zpívá.“

Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu. Nebude chybět i pěkné povídání.

Koncert je dlouhý 120 minut.

 

Galerie

for Alena Antalová & Alex Anders – Velký návrat šansonu!

Mohlo by Vás zajímat

Koncert Máří a Franzie 31. 5. zahrádka Café Klášter Zobrazit
KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
ASHENA | koncert 29. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Top