Oblíbené

Sportovní náměstí

Rodina

Sportovní náměstí

by Živý Zlín

23. Dubna
00:00
Zlínská sportoviště
Vstupné
Zdarma

Sportovní náměstí

Druhý ročník Dnů otevřených sportovišť tentokrát vyvrcholí nedělní programem na náměstí Míru! V neděli 23. dubna návštěvníky čeká zábavné odpoledne plné různorodých aktivit a vystoupení.

Program bude barevný! Co pro vás chystáme?

  • U-rampa, parkourová zóna: ukázky, parkourová show, worshopy, soutěže
  • Světem na dvou kolech: setkání, autogramiády a workshopy s extrémními a dálkovými cyklisty. Od těch nejpovolanějších se dozvíte, jak si vybrat nebo poskládat nejideálnější kolo, jak přežít nejtěžší závody světa a jak naplánovat poznávací cesty světem, ale taky jak si užít pohyb na dvou kolech rekreačně, doma i ve světě, pro čirou radost z pohybu.
    Odpoledne s extrémním cyklistou Adamem Záviškou, který má za sebou nejtěžší a nejdelší závody světa, dále s Víťou Dostálem, prvním Čechem, který objel zeměkouli na kole a do třetice horolezcem a vášnivým cyklistou Radkem Jarošem, který jako jediný Čech a 15. muž na planetě získal Korunu Himálaje, když stanul na vrcholech všech osmitisícovek. Z rodného Nového Města na Moravě dojel na kole na Kavkaz pod horu Elbrus a třeba v Austrálii absolvoval slavný závod Crocodile Trophy. Jedinečná možnost jak strávit nedělní odpoledne! Akce je součástí cestovatelského festivalu Neznámá země.
  • Modely Tesly (Model S Plaid a Model X Plaid: edukace v rámci Tesel a elektromobility, volná diskuze s profíky z Teslička.cz, zájemci si mohou do vozu sednout a představíme jim vše, co takový vůz dokáže, ukážeme veškeré vychytávky, které Tesla umí (Xmas show - tančící Tesla), light show, hořící krb, prdící sedačky, megafon - jde slyšet opravdu hodně :-) a baví především děti. Tyto vozy nemají klasický volant jako běžná auta, ale Yoke, což budí velkou pozornost. Soutěž o zážitkovou jízdu!
  • stanoviště s trampolínkami a skákacími botami (Meet Fit)
  • šlapací káry pro děti, zábavné ježdění ve šlapacích kárách na předem vytyčené trase (Šlape-to)
  • kurz uměleckého graffiti
  • koncerty: beatboxer Ondřej “Endru” Havlík a klávesista Jen Hovorka, zlínská kapela Křídla

Samotné Dny otevřených sportovišť proběhnou 21. a 22. dubna ve vybraných časech na zlínských sportovištích, veřejných prostranstvích a ve sportovních halách. Zlíňanům otevře své brány řada místních klubů i organizací. Nabídnou dospělým i dětem zcela zdarma spoustu tradičních, ale i netradičních sportů, které si vyzkouší pod dohledem profesionálů.

Vstup na akci bude volný.

Akci organizuje statutární město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín.

Mohlo by Vás zajímat

Zámecké ko.KINO: Big Lebowski 26. 4. Zámek Zlín Zobrazit
Slavnostní otevření sezóny Tržiště Pod kaštany 1. 4. Tržiště Pod kaštany Zobrazit
Top