Oblíbené

8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín

Sport

8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín

by Katerina Martykanova

4. Června
10:00
start Kongresové centrum Zlín, cíl náměstí Míru
Vstupné
Půlmaraton 999 Kč, čtvrtmaraton 999 Kč, tandem 1998 Kč, štafeta 3996
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín

Největší běžecká událost na Východní Moravě se uskuteční v neděli 4. června a bude již tradičně součástí doprovodného programu 63. ZLÍN FILM FESTIVALU.

Oblíbený běžecký závod ulicemi baťovského Zlína opět chystá pro příznivce běhu trasu klasického půlmaratonu v délce 21 km, kterou mohou proběhnout i týmy štafetovým během na 4 x 5,25 km. Pro zájemce je ovšem připravena i trať čtvrtmaratonová, ať už pro jednotlivce nebo dvojice, které ji společně absolvují v rámci tandemovém běhu.

Hlavní závod Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín odstartuje 4. června v 10:00 hodin opět u Kongresového centra Zlín.

Po startovním výstřelu se závodníci vydají do bývalého baťovského továrního areálu, nově kolem 21. budovy, po nábřeží a přes tradiční baťovské čtvrti s pro Zlín typickými půldomky až na hlavní zlínské náměstí Míru před radnici do cílové rovinky.

Na závodníky zde kromě pamětních medailí a fandícího davu diváků bude čekat jako každoročně i pestrý doprovodný program včetně slavnostního ceremoniálu pro nejúspěšnější běžce. Nebude chybět povídání se zajímavými sportovními i filmovými hosty ve Festival Café, autogramiády, sportovní aktivity na stáncích partnerů nebo profesionální zdravotnické a výživové poradenství zaměřené na pohyb a zdravý životní styl.

Mohlo by Vás zajímat

Top