Oblíbené

#4 Build it UP! – Workshop Brandbuildingu

Workshop

#4 Build it UP! – Workshop Brandbuildingu

by GalerieG18

24. Dubna
16:00
Galerie G18, Štefánikova 5670, Zlín (přízemí budovy FHS)
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

#4 Build it UP! – Workshop Brandbuildingu

Dne 24. dubna povede Michal Pastier ze společnosti Darwin of the Machines workshop o budování značky, který se bude zabývat tématy jako vytváření identity značky, positioning značky a komunikace značky.

Předposlední letošní workshop ze série Build it UP!, které pořádáme společně s Centrem kreativních průmyslů a podnikání UPPER, se uskuteční v pondělí 24. 4. od 16 hodin. 

V rámci workshopu brandbuildingu si studenti osvojí tři základní kroky při budování značky, a to vytvoření strategie, identity a marketingu značky. Workshop proběhne pod vedením člověka, který se brandbuildingem zabývá na denní bázi, Michala Pastiera. Michal byl zařazený mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times a s dalšími 200 kreativními oceněními patří mezi nejoceňovanější reklamní tvůrce v regionu. V roce 2021 založil novou hybridní agenturu Darwin and the Machines, jejíž cílem je tvořit dlouhodobou a konzistentní komunikaci značek.

Akce je pro všechny zdarma, ale pokud chcete mít místo jisté registrujte se předem na e-mailu: upper@utb.cz.

Pro nejnovější informace sledujte Facebookovou událost.

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Čistírna. Umění proti úzkosti | WORKSHOPY v galerii 29. 4. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 14|15 BAŤŮV INSTITUT Zobrazit
Top