Oblíbené

#3 Build it UP! – NFT a umění Workshop

Workshop

#3 Build it UP! – NFT a umění Workshop

by GalerieG18

11. Dubna
16:00
Galerie G18, Štefánikova 5670, Zlín (přízemí budovy FHS)
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

#3 Build it UP! – NFT a umění Workshop

Jak jde dohromady umění a kryptoměny? Je to jen hype, nebo je v něm budoucnost? A jak souvisí s uměním? V pořadí třetí workshop ze série Build it UP! proběhne již 11. dubna 2023 od 16 hodin v galerii.

Workshop NFT a umění bude zkoumat průnik umění a kryptoměn z různých perspektiv, včetně technologické, právní, umělecké a komunitní. Tento workshop povedou Gabriela Borutová a Jan Zibner.

Jan je spoluzakladatel a právní specialista v Artiffine. Jako Ph.D. v právu IT/IP se zaměřuje na licenční schémata, compliance a veškerou právní agendu související s blockchainem a NFTs, a to interně, i na úrovni Harvard NFT Task Force nebo jako přednášející. Gabriela Borutová je Sr. Program managerka ve společnosti Gen, přičemž v dané oblasti pracuje již přes 10 let, kdy se soustředila na brand a marketing. Zajímá se o otázky metaversu, jeho aplikaci, komunity a obecné spojení s web3. Stejně tak se zajímá o Metaverse fashion a branding či podporu talentů. Gabriela je též zakladatelkou spolku NFT Insights, edukativního spolku a platformy pro kultivaci prostředí web3, a aktivní mentorkou v rámci Femme Palette.

AKCE JE ZDARMA (Primárně určeno studentům Fakulty multimediálních komunikací, účast studentů ostatních fakult bude však také vítaná)

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Čistírna. Umění proti úzkosti | WORKSHOPY v galerii 29. 4. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 14|15 BAŤŮV INSTITUT Zobrazit
Top